http://izmirpideciler.iesob.org.tr
Son Yazılar
Arşivler
Kategoriler

Değerli meslektaşlarım,
Sizlerin güveni ve değerli oylarıyla görev yaptığımız 4 yıllık sürenin sonuna yaklaşıyoruz. Yeni yılan ilk aylarında Allah’ın izniyle karşınıza yeniden gelecek, genel kurulumuzda sizlerle yaptığımız çalışmaları anlatacak, bir nevi size hesap vereceğiz.

Yönetim kurulu olarak sizlerden ricamız, genel kurulumuza geniş bir katılım göstermeniz. Gelip oyunuzu kullanmanız, 4yıllık çalışmalarınızı denetlemeniz, fikirlerinizi, önerilerinizi dile getirmeniz.

Unutmayın ki biz birlik ve beraberlik içinde hareket ettiğimiz müddetçe güçlü oluruz, camiamızın sorunlarını halledebiliriz.

Genel kurulda herkes fikrini söyler, ardından üyelerimiz sevgi ile harman olur. O gün bizim düğünümüzdür.

Şunu da önemle belirtmek istiyorum. 4 yıllık süre boyunca size hizmet etmek için elimizden gelenin en iyisini yapmaya gayret gösterdik. Biz de insanız, etten kemikten yaratılmışız. Elbette ki hatalarımız, eksiklerimiz olmuştur. Ama samimiyetinizden emin olun. Yönetim kurulu olarak, işimizden, ailemizden, kendimize ayıracağımız zamanlardan fedakarlık ederek, elimizden gelenin hep en iyisini yapmaya çalıştık.

Bu duygu ve düşüncelerle hepimize hayırlı ve bereketli kazançlar diliyor, genel kurulumuzda buluşmak üzere sizleri Allah’a emanet ederim.

İzmir Pide Gevrek İmalatçıları Ve Benzerleri Esnaf Ve Sanatkarlar Odası

Mehmet Şükrü ERİŞEN

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>